Program ksiegowy insert demo

Comarch ERP Optima toż bardzo handlowy w Polsce program napisany dla lżejszych a silniejszych spółek z każdej dziedziny. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom jest łatwo wybieranym programem wśród biur rachunkowych, a i doradców podatkowych.

Program Comarch ERP Optima wykorzystuje już ponad 60 000 przedsiębiorstw, z drugich branży i kwartałów rynku, takich jak: handel i usługi, transport, budownictwo, rolnictwo, administracja publiczna, zakłady budżetowe, branża medyczna, instytucje kulturalne oraz kancelarie prawne. Program optima opinie ma jedynie pozytywne, a oto kilka z nich.

Cosmo Group Sp Z o.o. firma, jaka stanowi właścicielem firmy NeoNail jest prowadzącą światową firmą z branży stylizacji i pielęgnacji paznokci. Od początku jej trwania są blisko konsumentów, proponując im ogromne i nowoczesne produkty. Biorąc w własnej branży program Comarch Optima twierdzą, że całe transakcje przygotowują się przebiegać sprawniej.

Printemps jest idealnie znaną siecią dużych sklepów, które biorą się dystrybucją produktów wiodących firm ze świata mody, towarów bogatych oraz najatrakcyjniejszych kosmetyków. W dobie nieustanego wzrostu, biznesy w Caen, Tours i Breście zostawiły w dłoniach firmy Comarch zadanie przebudowy swojego sposobu informatycznego. Oprogramowanie Comarch ERP Altum najlepiej wpisuje się w sprawy oraz wyglądania firmy Printemps a będzie przeważnie przy niej w następujących etapach rozwoju.

Oferta spółki Kontri.pl to wielki asortyment bielizny, jak i odzieży i owoców pończoszniczych. Dzięki wdrożeniu platformy Comarch ERP Altum połowa zamówień przez internet obsługiwanych stanowi w sposób automatyczny, i całymi osobami, które korzystają wkład w praktyce zamówienia są pracownicy magazynu fizycznie przygotowujący paczkę do nadania.

Imperial to jakość z Włoch oferująca odzież dla lalek oraz klientów. Wraz z bardzo silnym rozwojem sieci, firma zaczęła szukania systemu, który usprawni zarządzanie siecią sklepów. Postawili na plan Comarch Optima.