Ekran dotykowy odbiornika gps to

GASTRO POS jest programem, który pozwoli na dużą i intuicyjną sprzedaż, przygotowaną w mało ruchach poprzez ekran dotykowy. Jak bardzo popularny system na placu gastronomicznym zajmuje się dużym uznaniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa działa w sztuki kelnerom oraz tymże tymże ułatwia szkolenie nowych pracowników.

Dzięki bardzo łatwej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje drogich i czasochłonnych szkoleń, i bardzo przystępna forma użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, zintegrowana z dużą ofertą funkcji, znacznie dobro sprawdzi się w nie chociaż w małym, pojedynczym lokalu, a jeszcze w budowie gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo wielu funkcjom i modułom GASTRO POS stanowi wysoce sprawnym systemem, jaki uzyskamy na rynku. W współzależności od profilu lokalu, lub istnieje wówczas bar, pub, i nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, jakie będą najwłaściwsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich ludzi do programu przez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub zbyt pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring zarówno jego czasu pracy jak i sukcesie jaki tworzy. W relacji od miejsca, można również ustalić widok opcji tak, by stanowił on dostosowany do uprawnień danej jednostki, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, właściciel jest dostęp do ludzi możliwości. GASTRO POS pozwala ograniczyć straty lokalu oraz zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia również obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do indywidualnych potrzeb; kontrola rachunków oraz zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w jakimkolwiek elemencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgodność z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgoda z organizmami hotelowymi i narzędziami do ćwiczeń specjalnych.